Opis techniczny:

Drzwi stalowe profilowe, wykonane w systemie Forster presto 50 Aprobata techniczna COBR "METALPLAST" AT-06-0839/2005.

W celu wytłumienia hałasu i docieplenia wnętrza, drzwi są wypełniane wkładem styropianowym, dodatkowo z podwójnym uszczelnieniem skrzydeł i futryn.Długoletni połysk i utrzymanie kolorystyki gwarantuje malowanie proszkowe w dowolnej kolorystyce palety RAL.
Drzwi są wyposażane w nowoczesne samozamykacze, nierdzewne, aluminiowe okucia oraz szyby ze szkła bezpiecznego, klejonego.

Konstrukcja:


Skrzydła i ościeżnica wykonane są ze stalowych profili zamkniętych łączonych ze sobą poprzez spawanie, co gwarantuje dożywotnią wytrzymałość konstrukcji drzwi. W profile skrzydła i ościeżnicy na całym obwodzie zamontowana jest uszczelka gumowa, co powoduje ciche zamykanie i szczelność drzwi.

Zawiasy:


Zawias stalowy łożyskowy wykonany jest ze stali wysokogatunkowej, zastosowane w nim łożysko zapobiega ścieraniu się zawiasu i opuszczenia skrzydła, zapewnia lekką pracę drzwi bez potrzeby częstej regulacji.

Okucia:


Zamek wpuszczany systemowy 85mm, wkładka cylindryczna z możliwością numeryczną, dowolną ilością kluczy, klamko-klamka, klamko-gałka chromowana, lub pochwyt rurowy.

Wypełnienie drzwi:


Dolna część drzwi, panel z podwójnej blachy ocynkowanej ocieplony styropianem gr.20mm Powyżej poprzeczki szyba bezpieczna VSG 3.3.1. lub zespolona. Wypełnienie osadzone jest za pomocą listwy profilowej zatrzaskowej, co ułatwia ewentualną wymianę, bez konieczności rozkręcania. Uszczelnienie po obu stronach uszczelką silikonową wciskaną.

Antykorozja:


Przygotowanie powierzchni poprzez piaskowanie elementów następnie ze względu na wymagania wysokiej odporności antykorozyjnej poddawane jest malowaniu proszkowemu. Wykonanie takiej powłoki lakierniczej zapewnia wieloletnią eksploatację i estetyczny wygląd.
powered by design94

2009|12|28

System : Forster Presto 50
Kolor : RAL 8004
Szklenie : szyba VSG 3.3.1

więcej...

2009|12|28

System : Forster Presto 50
Kolor : RAL 7006
Szklenie : szyba VSG 3.3.1

więcej...

2009|12|28

System : Forster Presto 50
Kolor : RAL 1000
Szklenie : szyba VSG 3.3.1

więcej...